Kas Sa tead, mida võiks teha fotode abil? Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvehooajal on olnud natuke lahedamad seiklused? Kui on ägedad seiklused, siis on ka rohkelt ilusaid hetki mida pildile püüda.  Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie juures on kõige mugavam! Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele panna, siis on parim lahendus tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on tore pärast meenutada, kui tore suvi see oli. Fotoalbum ning fotoraamat on lisaks ideaalne kink näiteks vanematele. Veel üks võimalus on teha kalender – saad ise välja valida missugused pildid, millise kuu alla lisad ja lisaks märgistada ka kõikide asjaosaliste tähtpäevad.  Kalendrid on samuti armas kingitus igaühele, eriti sõbrale.

https://www.picturehappy.ee/et/arikliendile/templite-valmistamine/

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui kleebid seina ilusa ja enda jaoks toreda foto. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, enda või lähedaste pilti, lemmikloomast või mõnest lemmikust filmikangelasest – sest kui tapeet meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Kui aga Sa ei taha tervele seinale pilti trükkida, siis teine võimalus tellida ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend lisab kindlasti stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Kui enne oli trükk riietele levinud vaid sportlaste seas, siis praeguseks on võimalus teha seda kõigil kes sooviksid, et miski seljas neid samastaks. Miks mitte välja mõelda lahedad särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on lisaks võimalik osta ka erisuguseid muid tooteid, mida edukal ettevõtjal vaja võiks minna.  Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu enda disainitud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – küsi meilt nõu ning me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ning erinevast materjalist. Kleebised on mugavad, kui plaanid oma ettevõtet reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised töötaja transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled tudeng, siis tuleb tuttav ette, kuidas kõige paremad mõtted ilmuvad viimsel hetkel. Sellepärast on köitmine meil ülikiire ning soodne protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *