Kas Sina oled kunagi mõtisklenud, mida kõike on võimalik luua fotode abil?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja see pole kaugeltki veel kõik!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga päikeseline ja loodetavasti seiklusi täis. Kui on vahvad seiklused, siis on ka palju mälestusi mida meelde jätta.  Fotode trükkimine meie esinduses on kasulikum kui kunagi varem.  Kui aga tahaksid kõik fotod kaante vahele saada, siis on parim lahendus tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Sellist raamatut on pärast ikka väga meeldiv lugeda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka armas kink enda sõpradele. Veel üks võimalus on kokku panna kalender – saad ise otsustada missugused fotod, millise kuu alla lisad ja samamoodi äramärkida ka kõikide lähedaste tähtpäevad.  Ja loomulikult on kalendrid kabinetti vajalikud- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/trukiteenused/.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on oluliseks muutunud mõni mälestus, mida tahad vaadata kogu aeg, siis telli seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, pilti iseendast või lähedastest, lemmikloomadest või mõnest ägedast kangelasest – sest kui tapeet meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii kiiresti! Kui aga Sa ei taha kogu seinale pilti trükkida, siis on võimalik soetada ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis mis näeb välja nagu kaunis maal.  Fotolõuend lisab natuke stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Kui varasemalt oli trükk riietele aktuaalne ainult spordimeeskondade seas, siis praegu on võimalus teha seda kõigil kes sooviksid, et riietus neid ühendaks. Disaini ainulaadsed t-särgid oma seltskonnale – nii leiate kiirelt kõik suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainuke teenus, mida me pakume. Näiteks võime trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on mitu korda lihtsam kui see algselt tunduda võib – küsi meilt nõu ning me juhendame sind. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ning erinevatest materjalidest.  Kleebised on võimalik kleepida igale pinnale kuid väga tähtis on see enne välja mõelda, millisel täpsemalt tahad kleebiseid kasutada ning osta need ka siis vastavast materjalist. Samuti on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja mugav nendele, kes soovivad oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *