On õige moment valmistuda tulevaseks jäähoki sessooniks. Meie hokipood ootab kõiki huvilisi uudistama. Muidugi oleme varustuse valiku mõttes juhtival kohal. Tahame headele klientidele pakkuda vaid korralikku kaubavalikut. Kaupluses on väga suur valik erisuguseid tooteid – tule ning tutvu nüüd!

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad kauba kvaliteedi. Veebipoe varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, kaitsmed ning aksessuaarid – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende lisatarvikud. Otsingu abiga märgi endale sobivad kriteeriumid ja näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Soeta endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt. Jäähoki uisud on mõeldud nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud ainuüksi naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on põhiline, et need oleks korralikud ja vastupidavad. Pealegi on võimalik juurde soetada samuti laias valikus mitmesuguseid, sh väravad.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Suvise tootevaliku alla kuuluvad samuti nokamütsid.  Kaubavalikusse olema lisanud kõik kõvemad tegijad, seetõttu mütsid on eriti stiilsed. Otsi enda jaoks sobivate omadustega vägev müts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse kategooria alla.  Võimsa prindiga või hea hingavusega – vali kõik omadused koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mis valiku teed, on see korralik.

 

TULE OSTLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, mõistame suurepäraselt kui suure kaaluga on hokivarustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Kui vaja saame nõustada ka parima varustuse leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on kui lähemalt uurida väga palju detailirikkamad kui esmapilgul tunduda võib. Vaata internetipoodi või tule kohale!

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *