On kõige õigem aeg valmistuda algavaks hoki hooajaks. Meie hokipood palub uusi ja vanu sõpru tooteid vaatama. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba kaua aega. Näeme vaeva selle nimel, et meie poe valikus oleks pidevalt ainult kvaliteetseim ja tänapäevaseim valik. Hokihooaja alguse puhul on kaupluses ka eripakkumisi – ära maga neid maha!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad toote garantii. Uisud, riietus, kotid, aksessuaarid, kepid – tutvu kõikide meie toodetega internetipoes! Oleme ette valmistanud ülevaate sellest, milline hoki varustus on meie e-kaupluses saadaval.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/jaahoki-pood-hockey-point

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii väikestele kui suurtele. Saad valida hokikepi vastaval enda soovidele – lemmik bränd ja värv. Kui soovid rohkem infot selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Osta endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – valik on lai nii suuruste, kui ka kaubamärkide osas. Jäähoki uisud on saadaval mõlemale soole. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud vaid naistele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja sellepärast on põhiline, et need oleks mugavad ja vastupidavad.  Kauplusest leiad samuti igasugused aksessuaarida, mida uiskude kasutamisel vaja oleks.

 

RIIETUS

 

Eriti vahvad riided soojaks ja külmaks hooajaks. Suvise valiku alla kuuluvad samuti nokamütsid.  Valikusse olema juurde pannud kõik kõvemad tegijad, seega mütsid on väga stiilsed. Leia endale sobilikke omadustega äge nokamüts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse kategooria hulka.  Kuuli prindiga või hea hingavusega – vali kõik omadused koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mille valid, on see kvaliteetne.

 

TULE POODLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev meeskonnasport, siis on põhiline, et hokivarustus oleks väga vastupidav.  Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Abistame sind vajaliku infoga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Mõistame, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on arvukalt ning ei olegi võimalik alati kõike teada.  Pluss püüame valikusse lisada ka kõige populaarsemad kaubad.

Uus hooaeg – uus varustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *