Ole valmis – sündmusterohke sessoon on jälle algamas! Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi kauplusega tutvuma. Loomulikult oleme toodete valiku mõttes juhtival kohal. Tahaksime headele huvilistele pakkuda ainult kvaliteetset kaupa. Poes on tõeliselt suur valik erisuguseid temaatilisi asju – astu läbi ning uudista nüüd!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Valikus on üsnagi lai valik hokivarustust ainult tuntud kaubamärkidelt. Veebipoe (hokipood) varustuse sisse kuuluvad uisud, kepid, rõivad ja aksessuaarid – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Tegime väikse ülevaate, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

 

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid igale vanusele. Filtri abil märgi endale sobivad kriteeriumid ja näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Kiika meie e-poodi ja ehk oled uue hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Meie kaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on päris mitmekülgses valikus ja mitmesuguste nüanssidega.  Jäähoki uisud on valikus nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud ainult naistele.  Uisutajale peavad uisud olema heakvaliteedilised, et soodustada häid tulemusi ning mugavusetunnet.  E-poes leiad samuti igasugused lisatarvikud, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Riietuse rubriigi all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie sportlaste seas. Kaubavalikusse olema pannud kõik lahedamad firmad, seetõttu mütsid on vägagi moekad. Otsi endale sobilikke omadustega vägev nokats!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suve hooaja riietuse kategooria hulka.  Valik on samuti lai, kuid kõik varustus on ainult kõige parematelt koostööpartneritelt. Leia korralikud ning hingavad särgid trenni jaoks või vahva joonistuse või moodsa logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, mõistame suurepäraselt kui oluline on varustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Vajadusel nõustame ka kõige õigema hokivarustuse leidmisel.  Teame, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Külasta e-poodi või tule kohale!

Uus hooaeg – uus varustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *