Kindlasti ei ole tavainimene mõtisklenud selle üle, milliseid on võimalusi tänapäeval fotode trükkimiseks. Meie juures on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus suuruses.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvehooajal on olnud natuke lahedamad seiklused? Siis on kindlasti ka saadud hulganisti vahvaid fotosid! Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on odavam kui kunagi varem.  Kui aga sooviksid kõik fotopildid kaante vahele saada, siis on parim lahendus soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on tore pärast meenutada, kui palav suvi see oli. Fotoalbum ja fotoraamat on ka suurepärane kink näiteks vanematele. Kui aga tahad, et lisaks piltidele oleks lisatud ka kasulikku infot, siis meie juures on võimalik luua ka kalender.  Kalendrid, kleebiste trukkimine on lisaks armas kingitus igaühe jaoks, eriti sõbrale.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on armsaks saanud mõni hetk, mida tahaksid näha iga päev, siis telli seinale fototapeet. Näiteks, saad fototapeedile printida pildi endale tähtsast kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt ilus pilt loodusest, või ka pildi oma armsamatest – kas siis lemmikloomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga ei ole soovi kogu seinale pilti trükkida, siis teine võimalus tellida ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend lisab kindlasti stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning üldiselt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Kui enne oli trükk riietele levinud vaid võistkondade seas, siis praeguseks on võimalus teha seda kõigil kes tahavad, et riietus neid seoks. Telli ainulaadsed t-särgid oma seltskonnale – nii leiate kergelt kõik suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainus teenus, mida me pakume. Tootevalikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie juures on kordi lihtsam kui see alguses tunduda võib – küsi meilt nõu ja me juhendame sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ning erinevatest materjalidest. Kleebised on mugavad, kui soovid oma firmat reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi rattale! Pealegi on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on kiire ja taskukohane nendele, kes tahavad oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *