Seks, et puhkusereis oleks täielik on oluline, et sul oleks muretsetud samuti reisikindlustus. Kui teile on tähtsal kohal ka puhkuse eelarve, siis reisikindlustus kaitseb lisakulutuste eest.  Sulle meeldivad seiklused ja ekstreemsus? Võta kindlasti tegevuste kaitse. Siiski reisikindlustus tuleks osta ka juhul kui ekstreemsusi plaanitud pole, kuna me ju kõik oleme näinud kui ettenägematu eluke võib olla. Selleks, et reisilolles oleks kiiret reageerimist vajavale olukorrale võimalikult kiire lahendus on reisikindlustus ka oluline. Üks asi, mille pärast reisil olles muret tuntakse on tervishoiuteenuse kättesaadavus. Väga tähtis saada kvaliteetset arstiabi maal, kus riigikeel on sulle võõras. Kõik, on meiega reisikindlusleping saavad nõu saamiseks meile helistada ka öösel (kindlustus autole).

 

REISITÕRKEKINDLUSTUS TEE JUBA ENNE REISILE MINEMIST

 

Reisitõrkekindlustus on kindlustus, mida soovitame sõlmida juba üsna kohe peale reisi soetamist. Kui reisibüroo peab reisi tühistama või lennufirma otsustab reisi ära jätta, siis on võimalik kasutada reisitõrkekindlustuse hüvanguid. {Nii kindlustab sind reisitõrkekindlustus kohe algusest ja ehk langetab närvilisust, mis enne puhkusele minekut annab tunda}.  Lisaks on reisitõrkekindlustus hädavajalik kui reisid laeva või lennukiga.  Et sa ei peaks muretsema hiljaks jäänud lennu korral uue pileti ostmisest, siis reisitõrkekindlustus võiks siiski juba reisima minnes olla olemas.

 

REISIKINDLUSTUSE KALKULAATOR  – ANNAB PÄRIS TÕETRUU HINNA LÜHIKESE AJA JOOKSUL

 

Reisikindlustuse kalkulaator aitab sul mugavalt arvutada, mitu eurot reisikindlustus maksma hakkab.  Reisikindlustuse kalkulaator võtab arvesse erinevaid asjaolusid nagu reisi kestus ja sihtkohariik. Kui sa ei ole kindel, milline reisikindlustus on ikka kõige soodsam, siis reisikindlustuse võrdlus on seade, mille abiga saad vastused. Siiski tasub tähelepanu pöörata ka teistele tingimustele, mitte vaid hinnale. Valides reisikindlustusepaketti vaata samuti ka seda, mida ja mis tingimustel saaksid kindlustada. Seega on oluline teada, et mida kaugemale reisid, seda kallimaks kujuneb su kindlustus. Ka aktiivse puhkuse puhul on hind tõenäoliselt kõrgem.

 

KUI LÄHED REISILE, SIIS NÜÜD ON ÕIGE AEG SOETADA KA REISIKINDLUSTUS

 

Nüüd kui oleme teinud  sissejuhatava tutvustuse reisikindlustuse hädavajalikkusest, aitab reisikindlustuse võrdlus valida õige kindlustusagent. Hoolime oma klientidest ja tahaksime pakkuda parimat võimalikku reisikindlustust mõistliku hinnaga! |Meie jaoks on väga oluline inimeste rahulolu ja seepärast on meie reisikindlustus just kliendi rahulolule suunatud. Kindlustuslepingu saad sõlmida ka öösel!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *