Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud oma igapäevase tarbimise muuta maksimaalselt jätkusuutlikuks? Omapärased leiud vähekasutatud riiete kauplustest ja vanade riideesemete ümberõmblemine on nende riietusstiili muutnud tõepoolest ainulaadseks. Vahest olete teiegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud üllatust oma garderoobi lisanud.

Nii mõnedki meist hindavad võimalust veeta paar vaba tundi riidekauplustes erinevaid kostüüme proovides. Mõnda teist võivad rõivapoodide mitmekülgne valik ja teised inimesed aga väsitada. Sel põhjusel tellivadki paljud enamiku oma riidekapi sisust mugavalt veebist, kus sortiment on tõesti sadu kordi suurem kui üheski poes. Kas olete aga kunagi internetist tellinud kasutatud rõivaid? Vaata lähemalt siit – (naiste teksad), ja alljärgnevas artiklis!

Kasutatud riiete pood tuleb koju kätte

Kilomaxi kliendid on üle viieteist aasta hinnanud võimalust leida endale ilusaid, kvaliteetseid ja stiilseid rõivaid, hoides samas kokku. Kilomaxi hoolikalt valitud sortiment on suutnud võita kümnete tuhandete ostjate usalduse ja kiidusõnad nii Eestis kui ka Lätis.

Alates koroonakriisi teisest lainest pakub meeldivat veebipõhist ostuvõimalust oma vähekasutatud rõivastele ka kauplus Kilomax. E-poes ootavad kliente unikaalsed leiud, lugematud kaubamärgid ning mitmekülgne valik erinevaid suuruseid.

Sel moel saab second-hand‘is riiete valimist kogeda seegi, kes sooviks oma särgid-püksid välja valida näiteks parasjagu kontoris tööst puhates. Koduteel jääb üle vaid saadetis automaadist üles korjata. Muidugi on alati oht, et veebist valitud riideese on pisut vales suuruses, aga siis on võimalik kaup ilma suurema vaevata tagastada.

Oma silm on kuningas

Uus meeste- ja naisteriiete netipood on mõeldud neile, kes peavad oluliseks moodi ja suurepärast kvaliteeti – valikust leiab tuntud brändide eksklusiivsed rõivad ja jalanõud, mis muudavad nende omaniku igas olukorras enesekindlaks.

Mugavas veebipoes saavad meessoo esindajad tutvuda laia valiku mantlite, pükste, lühikeste pükste, ülikondade, bleiserite, kampsunite, spordiriiete ja mitmete muude riideesemetega. Naistel on ostlemine ehk veelgi põnevam, kuna valikus on ka seelikud, kardiganid, topid, sukkpüksid, pidžaamad, aksessuaarid, jalanõud ja veel palju muud. Ühtlasi leiab kauplusest riideid nooremale põlvkonnale – poissidele, tüdrukutele ja beebidele.

E-Kilomaxist leiate kauakestvaid rõivaid ja jalanõusid nii meestele kui naistele. Kõigest ühe klikiga leiab üles kõik eripakkumised ja uued tooted, mis muudab ostukogemuse veelgi nauditavamaks.

Pange tähele, et Kilomaxi puhul ei tähenda “kasutatud riided” mingil juhul seda, et rõivaste kvaliteet oleks kuidagi kannatada saanud. Enamik müüdavaid riideid on täiesti uued – selles võib veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *