Kellele poleks sümpaatsed tuttavad, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Omapärased ostud vähekantud rõivaste poodidest ja olemasolevate riideesemete muutmine on nende välimuse muutnud silmnähtavalt ainulaadseks. Küllap olete teiegi mõnest vähekasutatud riiete poest paar eriti head pakkumist koju toonud.

Mitmed meist väärtustavad võimalust sisustada paar vaba tundi riidepoodides erisuguseid huvitavaid riideid selga proovides. Teisi võivad rõivapoodide mitmekülgne valik ja kliendid aga väsitada(vaata siit – naiste teksad). Nii soetavadki paljud enamiku oma riietest mugavalt veebist, kus sortiment on tõepoolest sadu kordi suurem kui mistahes kaubanduskeskuses. Ent kas olete kunagi veebist tellinud kasutatud rõivaid?

Hinnatud kauplus nüüd ka internetis

Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi kaupluseid on häid riideid armastavad kliendid väärtustanud pikki aastaid. Lääne-Euroopast valitud kvaliteetne kaup pärineb otse rõivaste kogumispunktidest.

Alates 2021. aasta algusest pakub meeldivat veebipõhist ostuvõimalust oma täiesti uutele ja vähekasutatud rõivastele ka kauplus Kilomax. Netipoes rõõmustavad uusi omanikke meeldivad leiud, sajad kaubamärgid ning ootamatult lai valik suuruseid.

Nii on teil nüüd võimalus leida endale meelepärased täiesti uued või vähekantud riided poodi minemata. Tellimuse vormistamine toimub paari minutiga ning kaup jõuab peagi sobivasse pakiautomaati. Kui aga selgub, et ostetud kaup teatud põhjustel teile ei sobi, võib tellimuse ka tagasi saata.

Veendu oma silmaga

Vahete-vahel mõne uuema riideeseme ostmine kingib tavaliselt piisavalt uut jõudu, et alustada uut töö-või puhkepäeva värskelt ja enesekindlalt. Ettevõte on teinud kõik, et nende pakutavad eksklusiivsed rõivad ja jalanõud oleksid ühtmoodi ilusad, moekad ja heakvaliteedilised nii meestele kui ka naistele.

Kasutajasõbralikus veebipoes võivad meessoo esindajad tutvuda laia valiku jopede, teksade, lühikeste pükste, pintsakute, bleiserite, kampsunite, spordirõivaste ja paljude muude riietega. Naiste jaoks on ostlemine ehk veelgi huvitavam, kuna nende valikus on ka seelikud, kardiganid, topid, retuusid, pidžaamad, aksessuaarid, jalatsid ja muu. Samuti leiab kauplusest riideid nooremale põlvkonnale – poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Kilomaxi veebipoest leiate endale kauakestvaid riideid ja jalanõusid nii meestele, naistele kui ka lastele. Kõigest ühe klikiga leiab üles kõik sooduspakkumised ja uued täiendused, mis teeb koduse ostlemise veelgi nauditavamaks.

Pidage meeles, et Kilomaxis ei tähenda “vähekasutatud riided kindlasti seda, et rõivaste kvaliteet oleks kuidagi kehv. Enamik müüdavaid riideid on täiesti uued – selles võib ise veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *