Arvatavasti ei ole tavainimene mõtisklenud selle üle, kui palju on variante tänasel päeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja lisaks veel palju võimalusi!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvekuudel on olnud natuke rohkem seiklusi? Kui on ägedad sündmused, siis on ka palju hetki mida pildile püüda.  Fotode trükkimine meie kaupluses on odavam kui kunagi varem.  Lisaks pakume võimalust kiirelt internetikeskkonnas koostada ka tore fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii on tore pärast meelde tuletada, kui tore suvi see oli. Fotoalbum ning fotoraamat on ka ideaalne kingiidee näiteks emale. Kui aga soovid, et lisaks piltidele oleks lisatud ka kasulikku infot, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Ja kindlasti on kalendrid kabinetti sobilikud.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on armsaks muutunud mõni hetk, mida tahaksid näha vahepidamata, siis osta seina fototapeet. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest ägedast filmikangelasest – sest kui foto meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii pea! Pisem, kuid samuti efektne asendusvõimalus fototapeedile on foto lõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis mis näeb välja nagu kaunis maal.  Fotolõuend lisab natuke stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Kui varem oli trükk riietele pigem aktuaalsem vaid sportlaste seas, siis nüüd saavad teha seda kõik kes tahavad, et riietus neid seoks. Miks mitte disainida lahedad särgid või pusad endale ja sõpradele ning minna koos peole?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on samuti võimalik tellida ka palju muid tooteid, mida toimival firmal vaja võiks minna.  Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu oma kujundatud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – võta meiega ühendust ning me saame juhendada sind. Lisaks on võimalik osta ka seinakleebised, millel on kas firma logo või muu info.  Kleebised saab kleepida peaaegu igale pinnale kuid oluline on see enne konkreetselt paika panna, millisel täpsemini tahaksid neid kasutada ning osta need samuti siis õigest materjalist. Kui aga oled õpilane, siis mõistad hästi, kuidas parimad mõtted tulevad kõige viimasel hetkel. Seepärast on köitmine meie kaupluses ülikiire ning taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *