Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Omapärased leiud vähekasutatud riiete kauplustest ja olemasolevate riiete ümberõmblemine on nende välimuse muutnud silmnähtavalt unikaalseks. Küllap olete teiegi mõnest second-hand‘ist paar eriti head pakkumist koju toonud.

Paljudele on mööda riidepoode ja kaltsukaid käimine üks paremaid stressimaandajaid. Ent küllap olete teinekord näinud ka igavlevaid abikaasasid, kes seal heameelega sel hetkel ei viibiks. Nemad eelistaksid oma garderoobi mugavalt täiendada netipoodides. Suur on mõne inimese üllatus, kuuldes, et veebist leiab ka väga kvaliteetseid uusi ja vähekasutatud rõivaid. Vajuta siia – naiste teksad internetis!

Riidekauplus arvutis

Oma poodidega Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi kaupluseid on häid riideid armastavad kliendid hinnanud juba pikki aastaid. Lääne-Euroopast toodud kvaliteetne, ilma kulumismärkideta kaup pärineb otse sealsetest rõivaste sorteerimispunktidest.

Alates 2021. aasta algusest pakub mugavat veebipõhist ostlemiskogemust oma vähekasutatud riietele ka kauplus Kilomax. Netipoes rõõmustavad uusi omanikke unikaalsed esemed, sajad kaubamärgid ning mitmekülgne valik suuruseid.

Nõnda saab vähekasutatud riiete kaupluses šoppamist kogeda seegi, kes sooviks oma särgid-püksid välja valida näiteks päevasel ajal kontoris netis surfates. Teel koju jääb üle vaid pakk automaadist ära tuua. Muidugi on alati ka oht, et veebist valitud riideese on pisut vales suuruses, aga sel juhul on võimalik kaup lihtsa vaevaga tagastada.

Meestele, naistele ja lastele

Uus meeste- ja naisteriiete netipood on mõeldud kõigile, kes hindavad moodi ja suurepärast kvaliteeti – valikus on nimekate brändide erilised rõivad ja jalanõud, mis muudavad nende omaniku kõigis situatsioonides enesekindlamaks.

Kasutajasõbralikus poes saavad meessoo esindajad tutvuda mitmekülgse valiku mantlite, pükste, lühikeste pükste, pintsakute, bleiserite, sviitrite, spordirõivaste ja paljude muude riietega. Naiste jaoks on veelgi põnevam, kuna nende valikus on ka kleidid, kardiganid, pluusid, retuusid, ööriided, aksessuaarid, jalatsid ja muu. Samuti leiab veebipoest riideid poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Võite saada E-Kilomaxiga igati headeks partneriteks, kui vajate kauakestvaid rõivaid või jalanõusid, olgu siis täiskasvanutele või lastele. E-poodi tasub külastada tihti, et näha kõige värskemaid sooduseid ja kõige uuemaid tooteid.

Pange tähele, et Kilomaxis ei tähenda “vähekasutatud riided kindlasti seda, et riiete kvaliteet oleks kuidagi kannatada saanud. Enamik müüdavaid riideid ongi täiesti uued – selles võib ise veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *