On viimane aeg ette valmistada tulevaseks hoki hooajaks. Astu läbi, et teada saada, milliste toodetega kostitab Sind hokipood seekord. Kahtlemata oleme kaupade valiku mõttes juhtival kohal. Tahame oma klientidele pakkuda ainult kvaliteetset kaupa. Kaupluses on tõeliselt lai valik mitmesuguseid kaupasid – astu läbi ning vaata juba täna!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad varustuse garantiid. Uisud, trenniriided, kotid, tarvikud, kepid – vaata kõiki tooteid internetipoes! Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie internetikaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid nii väikestele kui suurtele. Otsingu abil vali vajalikud omadused ja vaata, mida me pakume. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Sisene meie e-poodi ja kes teab – ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Meie kaupluse kaubavalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on väga mitmekülgses valikus ja erinevate detailidega.  Jäähoki uisud on valikus mõlemale soole. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud ainult naissugupoolele.  Jääspordis peavad uisud olema korralikud, et tagada tulemusi ja mugavust. Pealekauba saad kaasa muretseda samuti erinevaid lisatarvikuid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie klientide seas. Kaubavalikusse olema juurde pannud kõik lahedamad firmad, sellepärast mütsid on eriti stiilsed. Otsi endale sobilikke omadustega äge nokamüts!

 

Teine populaarne riietusese on hokisärgid. Ägeda prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mis valiku sa teed, on see kvaliteetne.

 

TULE POODLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske spordiala, siis on tähtis, et hokivarustus oleks võimalikult vastupidav.  Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Kui vaja saame nõustada ka parima kauba leidmisel.  Saame aru, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on arvukalt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Peale seda on meil alati valikus ka kõige uuemad tooted.

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *