Kui oled kas või vaid mõne päeva mõnes online kasiinos mänginud, oled kindlasti kokku puutunud online kasiino boonuste läbimängunõuetega. Need on 99,9% online kasiino boonuste lahutamatuks osaks. Eelkõige on need vajalikud selleks, et kaitsta kasiinot ebaausate mõtetega mängijate eest. Kui soovid teada, mis täpsemalt on läbimängunõue ja kuidas seda arvutada, loe edasi.

Mis on läbimängunõue?

Läbimängunõue kuvatakse reeglina arvuna (nt kujul 25x) ja see näitab, mitu korda peab mängija boonuseks saadud raha online kasiinos läbi panustama enne, kui saab teha väljamakse. Kui mängija seda nõuet täita ei suuda, jääb ta boonusrahast ja sellega teenitud võitudest ilma.

Lisaks tasub kasiino boonuse läbimängunõude puhul tähele panna seda, et sageli ei lähe kõik panused läbimängutingimuste kontekstis võrdselt arvesse. Üsna tavaline on, et näiteks ruletis ja Blackjackis tehtud panuseid arvestatakse väiksema koefitsiendiga. Näiteks Optibet kasiino pakub Sulle koguni kuni 1000-eurost tervitusboonust, mille läbimängunõue on vaid 30x. Lisatingimustes on aga kirjas, et seda nõuet saab täita ainult slotimängudes. Kui Sulle slotimängud meeldivad, on kõik suurepärane, kui aga eelistad näiteks lauamänge võiksid valida teise pakkumise.

Kuidas arvutada, kui palju pead enne väljamakse tegemist panustama?

Oletame, et uus Sinus huvi tekitanud online kasiino pakub 20-eurose sissemakse eest 60 eurot boonust 20-kordse boonuse läbimängunõudega. Sel juhul pead enne, kui saad teha boonust sisaldava väljamakse, panustama online kasiino mängudes vähemalt 60€ x 20 = 1200 €. Vahel arvestatakse läbimängutingimusi koos sissemakstud rahaga. Sel juhul peaksid toodud näite korral läbi mängima

(20 € (sissemaksud raha) + 60 € (boonus)) x 20 (läbimängunõue) = 1200 €

Miks läbimängunõudeid vaja on?

Kuigi boonuste läbimängunõue pole kindlasti ühegi mängija lemmiktingimus, ei saa kindlasti öelda, et see on mingisugune mängijatelt rohkema raha välja meelitamiseks loodud nõue. Tegelikkuses on läbimängunõudel väga kaalukas põhjus.

Kui läbimängunõudeid poleks, võiksid mängijad kõigi online kasiino boonuspakkumiste puhul oma raha kohe pärast sissemakse tegemist koos boonusega uuesti välja võtta. Pole ilmselt väga keeruline mõista, et niisuguse võimaluse andmine oleks kasiino jaoks kiirtee pankrotini.

Tee eeltööd ja vali õige kasiino

Internetis on juba mitu sellist saiti, mis kirjeldavad Sulle põhjalikult meie online kasiinosid ja neis kehtivaid boonuspakkumisi. Üks niisuguseid saite on näiteks kasiino.com, kust leiad alati teabe hetkel Eesti online kasiinodes kehtivate boonuspakkumiste kohta koos põhjaliku tingimuste kirjeldusega.

Vali kirjeldatud pakkumiste seast enda ootustele kõige paremini vastav ja suundu mängima. Sealjuures aga ära unusta kõige olulisemat – mängi alati naudingu saamiseks mitte eesmärgiga suurt raha teenida! Kui lähed (online) kasiinosse vaid suure raha teenimise mõttega, on negatiivne tulemus ja halb emotsioon peaaegu garanteeritud.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *