Miks mitte kinkida kalender laste piltidega kallile vanaemale? Veel üks hea mõte on fotoraamat, kuhu saab lisaks fotodele samuti oma mälestused kirja panna.  Internetipoe valikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erisuuruses. Leiad kindlasti omale õige!

Eriti populaarne on sellel aastal fototapeet!  Miks mitte asetada läbi aegade kõige armsam pilt seina peale, et seda iga hetk imetleda? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised muudavad ruumi stiilsemaks.  Samuti on olemas kleebised ka autodele ning muudele esemetele, mida saad ka ise välja mõelda.

Heakvaliteediline bakalaureuse töö köitmine on kõige viimane, kuid vägagi oluline osa töö valmimisprotsessis. Ei ole vaja riskida oma lõputööga ning tee köitmine parima teenuspakkuja juures. Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes! Loo oma visiitkaart – meie eksperdid aitavad Sind vajadusel oma soovitustega.

https://www.picturehappy.ee/

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud vabalt valitud pilt. Pildi saab välja valida ise ning selle seina riputada. Fotolõuend näeb välja nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *