Miks mitte valmistada kalender laste mälestustega oma emale? Ka fotoraamat on armas kink – saad iga pildi juurde kirjutada armas lause, et mälestus ehedam oleks. 

Veebikauplus tootevalikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, fotokalendrid eridisainiga. Leiad kindlasti endale vajaliku!

Eriti populaarne on sel aastal fototapeet!  Miks mitte panna läbi aegade lemmik pilt seina peale, et seda päevast päeva imetleda? Kui aga see tundub Sinu jaoks liig, siis näiteks seinakleebised muudavad toa huvitavamaks.  Samuti on valikus kleebised ka väikebussidele ja teistele asjadele, mida saaksid täitsa ise välja mõelda.

Kui oled õpinguid lõpetamas, siis on köitmine arvatavasti Sulle tuttav teema. Pole vaja riskida oma lõputööga ning tee köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu soodushinnaga. Kui aga Sul veel puudub enda visiitkaart siis nüüd on hea hetk selle loomiseks!

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud pilt. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks ehtne maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *